فهرست

يادداشت و پيام

مدیر کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری؛

جشنواره کتابخوانی رضوی امری سترگ و خطیر در راستای نهادینه سازی فرهنگ فاخر کتابخوانی است

مدیر کل امور مالیاتی استان طی پیامی، آحاد مردم استان بخصوص دانشجویان و دانش آموزان و همکاران مالیاتی و خانواده آنها را جهت شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. 

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، کورش بیگدلی، مدیر کل امور مالیاتی استان، با ارسال پیامی از همه هم استانی ها، همکاران و خانواده آنها، کلیه دوستاران فرهنگ، دانشجویان و دانش آموزان جهت مشارکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

متن پیام مدیر‌کل امور مالیاتی استان بدین شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

کتاب ابزاری است که در طولِ تاریخِ دانش بشری، انسان به کمک آن از تباه شدن مصون مانده است و والاترین جایگاه را در گستره های فردی و اجتماعی داراست که بر اندیشه ها و دل ها می درخشد و پیوسته بر زندگانی نورافشانی می کند. 

طبق فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) امروز کتابخوانی و علم آموزی، نه تنها یک وظیفه ملی که یک واجب دینی است. 

  مشارکت آحاد مردم بالاخص خانواده ها و دانشجویان و دانش اموزان در جشنواره کتابخوانی رضوی بهترین فرصت برای بهره‌مندی از این کالای پر اهمیت فرهنگی و بالا بردن شناخت و علم و آگاهی در جامعه است. 

اینجانب برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور و با تلاش همکاران این نهاد و استفاده از زیرساخت های فضای مجازی را امری سترگ و خطیر در راستای نهادینه سازی فرهنگ فاخر کتابخوانی در جامعه و بالاخص در بین نسل جوان می دانم و همگان بخصوص همکاران فرهیخته خودم را به شرکت در این جشنواره دعوت می کنم.