فهرست

يادداشت و پيام

رئیس مرکز بهداشت استان چهارمحال و بختیاری؛

 رفتار و کنش کتابخانه‌های عمومی در دوران شروع ویروس کرونا الگویی برای سایرین است

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری رفتار کتابخانه‌های عمومی در دوران شروع ویروس کرونا را الگویی برای سایر دستگاهها عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، سید راشد جزایری، رئیس مرکز بهداشت استان در پیامی از تلاش های همه کتابداران در حمایت از کادر درمان در دوران شروع ویروس کرونا تقدیر و سپاسگزاری کرد. در پیام سید راشد جزایری آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

 خوشحالم که به عنوان یک کارشناس و مسئول دانشگاهی اعلام کنم که خوشبختانه در ارزیابی که از ادارات استان صورت پذیرفت یکی از جاهایی که بیشترین رعایت پروتکل های بهداشتی را داشتند کتابخانه‌های عمومی هستند و این اقدام ارزشمند شایسته ستایش و تقدیر است.

 در دوران شیوع ویروس کرونا و استرس ناشی از این بیماری، کتابخانه های عمومی به عنوان یکی از بخش‌های دغدغه‌مند جامعه که رسالت فرهنگسازی را برعهده دارند همه همت و تلاششان را جهت همراهی و همدلی با کادر درمان و رعایت تمام اصول و نکات بهداشتی مبذول داشتند، به طوری که ما کمترین میزان انتقال این بیماری را از طریق کتاب و کتابخانه‌ها داشته باشیم و از این رو رفتار و کنش کتابخانه های عمومی الگویی برای سایر دستگاه‌ها است.

 امیدواریم به برکت این ایام پرخیر و برکت هرچه زودتر شاهد ریشه کنی این ویروس منحوس و بازیابی نشاط خاص جامعه به ویژه در بستر ارزشمند کتاب و کتابخوانی باشیم.