فهرست

انتصاب

طی حکمی از سوی استاندار چهارمحال و بختیاری؛

نیره حیدری به سمت «خزانه‌دار شورای هماهنگی روابط عمومی های استان چهارمحال و بختیاری»منصوب شد

روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان با ابلاغ استاندار به سمت «خزانه‌دار شورای هماهنگی روابط عمومی های چهارمحال و بختیاری» منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان، طی حکمی از سوی اقبال عباسی، استاندار چهارمحال و بختیاری، نیره حیدری به سمت خزانه‌دار شورای هماهنگی روابط عمومی های این استان منصوب شد. متن ابلاغ بدین شرح است:


سرکار خانم نیره حیدری

سلام علیکم

 در اجرای ماده ۵ دستورالعمل شماره 90350 مورخ 1397/5/23 مرکز اطلاع ‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور مبنی بر تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی ها در استان ها و بر اساس نتایج انتخابات مجمع روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان در مورخ 1399/12/27 سرکار عالی به موجب این ابلاغ به مدت دو سال به عنوان «خزانه‌دار شورای هماهنگی روابط عمومی های استان چهارمحال و بختیاری» تعیین می‌شوید.

 امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از تجارب ارزنده خود در راستای سیاست‌های نظام و رعایت اصول قانون مداری و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.


گفتني است طبق اساسنامه شوراي هماهنگي روابط عمومي‌هاي استان‌هاي سراسر کشور که توسط وزارت کشور تدوين و به استانداري‌ها ابلاغ شده است، اعضاي شوراي هماهنگي روابط عمومي‌هاي استان‌ به مدت ۲ سال و‌ توسط مجمع عمومي انتخاب مي شوند که جلسات آن به رياست استاندار و در غياب وي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار و دبيري مديرکل دفتر استاندار و روابط عمومي استانداري تشکيل مي شود.