فهرست

اطلاعيه

 به میزبانی استان چهارمحال‌وبختیاری؛

سیزدهمین رویداد «کسب‌وکار در کتابخانه‌های عمومی» در شهرستان بروجن برگزار می‌شود

 چهارمحال‌وبختیاری سیزدهمین رویداد کسب‌وکار در کتابخانه‌های عمومی را در شهرستان بروجن میزبانی خواهد کرد.

 به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال‌وبختیاری، باتوجه‌به برگزاری «همایش بین‌المللی کتابخانه‌های عمومی و کسب‌وکارهای کوچک» توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، سیزدهمین رویداد کسب‌وکار در کتابخانه‌های عمومی به میزبانی این استان روز چهارشنبه ۲۵ بهمن‌ماه، ساعت ۹ تا ۱۲ با حضور جمعی از اساتید، صاحب‌نظران، کتابداران و فعالان مشاغل و کسب‌وکار، در سالن جلسات فرمانداری شهرستان بروجن برگزار می‌شود.

در این رویداد سیدباقر میرعبداللهی، معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛ امید امیدی، مسئول فضای مجازی مؤسسه سراج و مدرس دانشگاه؛ ناهید سلیمانی، مدرس دانشگاه و مسئول کتابخانه امام خمینی (ره) بروجن؛ شهرام خواجوی، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری؛ زهرا حبیبی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و مهشید سلیمانی، سرپرست بهزیستی استان سخنرانی خواهند کرد و فعالان عرصه کسب‌وکارهای کوچک به تبادل تجربه خواهند پرداخت.

علاقه‌مندان می‌توانند این رویداد را در بستر فضای مجازی به نشانی https://www.skyroom.online/ch/researchpl/charmahal مشاهده کنند. همچنین این نشست به‌صورت زنده از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور (iranpl.ir) و صفحه آپارات نهاد (iranpl) پخش خواهد شد.

 گفتنی است، در حاشیه این رویداد، نمایشگاهی از آثار و هنرهای فعالان عرصه کسب‌وکارهای کوچک و خانگی در محل فرمانداری بروجن برگزار خواهد شد.