فهرست

اطلاعيه

همزمان با ششمین روز از ماه محرم؛

ویژه برنامه مجازی «حماسه‌سرایان» به میزبانی استان مرکزی و با حضور اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

همزمان با ششمین روز از ماه محرم ویژه برنامه «حماسه سرایان» با حضور نوحه سرایان و شاعرانی از استانهای چهارمحال و بختیاری، مرکزی، هرمزگان، تهران، قزوین و فارس، با هدف اهمیت نوحه سرایی، پیوند نوحه با دفاع مقدس، دفاع از حرم، و ‌مقابله با ظلم بصورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، در سومین شب از ویژه برنامه «حماسه‌سرایان» و در ادامه برنامه‌های فرهنگی نهاد در ماه محرم، همایش نوحه سرایی نواحی مختلف کشور، با دعوت از نوحه سرایان و شاعران بومی این حوزه در تاریخ 24 مرداد ماه به میزبانی استان مرکزی و با مشارکت استانهای چهارمحال و بختیاری، هرمزگان، تهران، قزوین و فارس، به صورت مجازی برگزار می‌شود.

این ویژه برنامه ملی در ۵ شب و هر شب با مشارکت ۶ استان و با نوحه سرایی، مقتل خوانی یا مداحی و سخنرانی خطیب مسلط حوزه قرآنی برگزار می گردد.

علاقه مندان می‌تواند در ایام دهه اول ماه محرم، از ساعت ۱۸ به صورت مجازی از طریق نشانی www.skyroom.online/ch/nahaad/mahafel در این ویژه برنامه شرکت کنند.