فهرست

اطلاعيه

هنر در قاب یاد؛

اهالی فرهنگ و ادب استان در سوگ شهدای خدمت 

محفل ادبی بام ایران در سوگواره سراسری «روز وداع یاران»، با شکوهی خاص به یاد شهدای خدمت، به سوگ می‌نشیند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، در حالی که در جای جای کشور سربلند اسلامی‌مان، قلب‌ها به یاد و خاطره شهدای خدمت می‌تپند، سوگواره ادبی «روز وداع یاران» به عنوان نمادی از این یادبود، به همت محافل ادبی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در سراسر کشور با شکوهی خاص برگزار می‌شود.

این رویداد فرهنگی، که به منظور گرامیداشت شهید دکتر رئیسی و 7 شهید همراه ایشان تدارک دیده شده است، محفلی است برای به اشتراک گذاشتن احساسات، خاطرات و ادای احترام به این شهدای والامقام. شاعران و ادیبان برجسته در استانهای مختلف کشور، در این مراسم، با قلم‌های خود به ترسیم شخصیت‌ این شهدا و بازگویی خدمات و داستان زندگی آن‌ها می‌پردازند.

در این ویژه‌برنامه سراسری، استان چهارمحال و بختیاری نیز با محوریت محفل ادبی بام ایران همزمان با دیگر استانهای کشور روز سه‌شنبه ۸ خرداد ماه، ساعت ۱۷ در محل مجتمع جهانگردی واقع در خیابان شریعتی، روبروی شهرداری شهرکرد میزبان اهالی فرهنگ و ادب استان خواهد بود. 

گفتنی است، این ویژه‌برنامه به صورت زنده از شبکه اینترنتی کتاب (ketab.tv)، پایگاه اطلاع‌رسانی (iranpl.ir) و آپارات نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور (aparat.com/iranpl) پخش می‌شود.