فهرست

بازتاب اخبار

۳ رتبه برتر جشنواره کتابخوانی رضوی به چهارمحال و بختیاری رسید

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری با اشاره به برگزاری آیین اختتامیه دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی که به صورت مجازی برگزار شد، گفت: سه نفر از استان که به مرحله کشوری راه یافتند، حایز نفرات برتر شدند.

فرهاد خلیل‌مقدم در حاشیبه برگزاری این آیین اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:در بخش پویش مجازی کوثر رفیعی، بخش گروهی بهراد قاسمی دهکردی و در بخش نقاشی نوجوان معصومه شیخی به مرحله کشوری راه یافتند.

وی گفت: در این دوره از جشنواره بیش از ۳۷ هزار و ۵۰۰ نفر در استان در مرحله نخست شرکت کردند که از این تعداد ۱۴۸ نفر به مرحله استانی راه یافتند.

خلیل‌مقدم افزود: جشنواره کتابخوانی رضوی در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره پاک ائمه معصومین(ع)، به‌ویژه حضرت امام رضا(ع) و افزوده شدن منابع مرتبط با سیره حضرت امام هادی(ع) به عنوان بخش ویژه دهمین دوره کتابخوانی برگزار شد. 

به گزارش ایرنا، آیین اختتامیه دهمین جشنواره کتابخوانی به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری بنیاد فرهنگی هنری بین‌المللی امام رضا(ع) و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز ۳۰ آذرماه به صورت مجازی برگزار ‌شد.