فهرست

بازتاب اخبار

جشنواره کتابخوانی رضوی با معرفی نفرات برگزیده به‌کار خود پایان داد

ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری از برگزاری آیین اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد.

فرهاد خلیل‌مقدم در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه آیین اختتامیه دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد، اظهار کرد: این جشنواره همزمان با میلاد باسعادت حضرت زینب (س) در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه به کار خود پایان داد.

وی با اشاره به اینکه منتخبین این برنامه مورد تقدیر قرار گرفتند، افزود: این جشنواره در چهارمحال و بختیاری همچون سال‌های گذشته مورد استقبال علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی قرار گرفت و شاهد حضور ۳۷ هزار و ۵۰۰ نفر از مردم استان در این جشنواره بودیم.

 مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: از میان افراد شرکت‌کننده در این جشنواره شاهد درخشش سه نفر از اعضای کتابخانه‌های استان در سطح ملی بودیم، در قسمت پویش کتابخوانی، کوثر رفیعی منتخب بخش پویش مجازی کودک، بهراد قاسمی منتخب پویش مجازی گروهی و معصومه شیخی به‌عنوان برگزیده در بخش نقاشی جشنواره انتخاب شدند.

خلیل‌مقدم با بیان اینکه اسامی ۱۴۸ نفر دیگر نیز به‌عنوان منتخب از استان اعلام شده است، یادآور شد: در اولین فرصت به‌نحو شایسته از این افراد تقدیر به‌عمل خواهد آمد.

وی تصریح کرد: تلاش ما این‌گونه بوده است که بتوانیم زمینه‌ای را برای کتاب و کتابخوانی برقرار کرده و افراد ارتباط خود را با کتاب حفظ کنند.

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای آشنایی با سیره ائمه (ع) و به‌خصوص حضرت رضا (ع) بوده است، امیدواریم فرهنگ کتاب و کتابخوانی همچنان به روند خود ادامه دهد.