فهرست

بازتاب اخبار

حضور بیش از 37 هزار شرکت‌کننده از چهارمحال و بختیاری در جشنواره کتابخوانی رضوی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری گفت: آیین اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی برگزارو از منتخبین ملی و استانی تقدیر شد.

فرهاد خلیلی‌مقدم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: امروز آیین اختتامیه دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد در این جشنواره ۳۷ هزار و ۵۰۰ نفر از استان شرکت کردند و جشنواره در بستر فضای مجازی در قالب فردی گروهی خانوادگی برای تمام گروه‌های سنی برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری افزود: هدف از برگزاری این جشنواره در شرایط کرونا علی‌رغم وجود محدودیت‌ها این بود که جشنواره همانند سال‌های گذشته برگزار شود که استقبال خوبی صورت گرفت.

وی ادامه داد: در قسمت برندگان ملی بهراد قاسمی در زمینه کودک با پویش مجازی، معصومه شیخی در بخش نوجوان با نقاشی و کوثر رفیعی در بخش کودک با پویش مجازی منتخبین ملی ما بودند.

خلیل‌مقدم عنوان کرد: هم چنین ۱۴۸ منتخب استانی داشتیم که از آنان تقدیر به عمل می آید؛ این جشنواره در سال های گذشته به صورت مکتوب و مجازی بود ولی امسال صورت مجازی برگزار شد و شاهد درخشش اعضا در سطح ملی و استقبال مردم بودیم.

 وی خاطرنشان کرد: جشنواره رضوی فرصتی بود تا مردم سیره امام رضا(ع) را با وجود بعد مسافت و نبود امکان زیارت بشناسند و از راه دور عرض ارادتی به ایشان داشته باشیم.