اخبار شهرستان‌ها
1399/11/19 یکشنبه
سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردل خبر داد؛
اهدای 700 عنوان کتاب به کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردل توسط خیرین نیک اندیش
سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردل از اهدای بیش از 700 عنوان کتاب توسط خیرین به کتابخانه‌های عمومی این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، سمیه اسماعیل زاده، سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردل ضمن بیان اهمیت مشارکت خیرین در توسعه و ترویج کتابخوانی گفت: به روز رسانی منابع در کتابخانه‌های عمومی تأثیر مستقیمی بر رشد شاخص‌های کتابخانه ای و میزان رضایت اعضا دارد.

 اسماعیل زاده افزود: منابع اهدایی به کتابخانه های عمومی این شهرستان شامل کتاب‌های کمک آموزشی، کتاب‌های کودک و سایر منابع می باشد که تعداد 500 عنوان کتاب به ارزش 250 میلیون ریال توسط البرز سلیمانی، از خیرین شهر دشتک به کتابخانه عمومی پژمان بختیاری این شهر و تعداد 200 عنوان کتاب به ارزش 100 میلیون ریال از طرف ناشران و خیرین به کتابخانه شهید باهنر اردل اهدا شده است.

سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردل با تقدیر از خیرین، چنین اقداماتی را جهت پیشبرد اهداف و ارتقاء فرهنگ کتابخوانی بسیار موثر دانست و افزود: امیدواریم با استمرار  تعامل  کتابداران با ناشران و خیرین، شاهد همراهی و مشارکت هر چه بیشتر خیرین در عرصه کتاب و کتابخوانی باشیم.

گفتنی است شهرستان اردل دارای 4 باب کتابخانه نهادی است و با ۵۵ هزار نسخه کتاب به مردم این شهرستان خدمات رسانی می کند.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.