اخبار شهرستان‌ها
1401/8/3 سه‌شنبه
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال‌وبختیاری؛
 ایده‌های برتر جهت قرار دادن کتاب در مسیر نیازهای مردم، مورد تشویق قرار می‌گیرند
 مدیرکل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال‌وبختیاری در دیدار صمیمانه با کتابداران شهرستان شهرکرد گفت: با توجه به رویکرد نهاد در ارائه خدمات جدید کتابخانه‌ای، کتابدارانی که ایده‌هایی برتر در موضوع «چگونگی قرارگیری کتابخانه در مسیر نیازهای مردم» ارائه دهند مورد تشویق قرار می‌گیرند.
 به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال‌وبختیاری، احمد فرهادی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در ادامه جلسات با کتابداران به‌همراه جمعی از کارشناسان با کتابداران شهرستان شهرکرد در محل سالن جهانگردی این شهر دیدار و گفت‌وگو کرد.

 در این جلسه که کبری حیدری، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شهرکرد و تعدادی از کارشناسان ستاد نیز حضور داشتند مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این جلسه، وفاق و همدلی در کار را کلید موفقیت در هر فعالیتی عنوان کرد و افزود: هدف‌گذاری صحیح و جدیت در کار، در کنار چاشنی همدلی و دوستی باعث می‌شود کارها به نتایج خوبی برسد و با توجه به حضور کتابدارانی با اخلاق در کتابخانه ها، تلاش مجدانه می تواند آفریننده نتایج مطلوب در حوزه توسعه سرانه کتابخوانی در استان گردد. 

 فرهادی اظهار داشت: با توجه به رویکرد نهاد در ارائه خدمات جدید کتابخانه‌ای، همکاران کتاب‌دار با توجه به این‌که از نزدیک ارتباط مستقیم با مخاطب دارند می‌توانند نیازهای مردم را بیشتر درک و احساس کنند ازاین‌رو همکارانی که طرح‌هایی در حوزه کتابخانه‌ای دارند که منجر به رضایتمندی بیشتر مخاطب شود می‌تواند این طرح‌ها را به ستاد استان ارائه دهند و طرح‌های ابداعی و فاخر و قابل‌اجرا و از طرف اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان مورد تشویق قرار می‌گیرد.

 در ادامه کارشناسان فرهنگی، توسعه کتابخانه‌ها و کارشناس مسئول حراست ضمن ارائه نکات و گزارشاتی در حوزه کاری خود به سؤالات و ابهامات کتابداران پاسخ گفتند.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.