اخبار شهرستان‌ها
1400/10/30 پنجشنبه
با هدف غنی سازی منابع کمک آموزشی کتابخانه ها  انجام شد؛
اهدای 200جلد کتاب کمک آموزشی توسط بنیاد علمی آموزشی قلم چی به کتابخانه های عمومی بخش فرخشهر
در راستای اهدای کتاب توسط بنیاد علمی آموزشی قلم چی به کتابخانه های عمومی، بیش از 200 جلد کتاب کمک آموزشی در رشته های مختلف به کتابخانه های عمومی بخش فرخشهر اهدا شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، با هدف غنی سازی کتابخانه های بخش و در راستای اجرای مصوبه انجمن کتابخانه های عمومی بخش فرخشهر، با پیگیری‌های صورت گرفته تعداد 200 جلد کتاب کمک آموزشی توسط بنیاد علمی آموزشی قلم چی به کتابخانه های عمومی این بخش اهدا گردید.

فرزانه جعفری، دبیر انجمن کتابخانه های عمومی بخش فرخشهر ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه قشر بزرگی از مخاطبان کتابخانه‌های عمومی را دانش آموزان تشکیل می‌دهند و کتاب های کمک آموزشی از جمله کتاب‌های پرمخاطب و محبوب در میان دانش‌آموزان عضو کتابخانه‌های عمومی هستند، با پیگیریهای محمدرضا شفیعی، مسئول نمایندگی بنیاد قلم ‌چی در استان، تعداد 200 جلد کتاب کمک آموزشی به ارزش صد و چهارده میلیون ریال به کتابخانه های عمومی این بخش اهدا شد.

جعفری ادامه داد: این منابع کمک آموزشی، برای بهره مندی دانش آموزان در مقاطع و رشته های مختلف و متقاضیان  مقطع کارشناسی ارشد هستند که در چهار کتابخانه بخش فرخشهر، توزیع خواهند شد.

شایان ذکر است پروژه اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی توسط بنیاد علمی آموزشی قلم چی از سال 1397تاکنون در حال اجرا است که با استقبال خوب اعضا و مراجعان کتابخانه ها روبرو شده است.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.