اخبار شهرستان‌ها
1400/11/3 یکشنبه
با هدف پیشبرد شایسته اهداف فرهنگی و شاخص های کتابخانه ای؛
جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان شهرکرد با حضور سرپرست اداره‌کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان شهرکرد با هدف پیشبرد شایسته اهداف فرهنگی و شاخص های کتابخانه ای با حضور سرپرست اداره‌کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

در این جلسه احمد فرهادی، سرپرست اداره‌کل کتابخانه های عمومی استان احترام متقابل و تعامل سازنده در پیشبرد اهداف را سازنده عنوان کرد و افزود: همه ما برای هدف مشترکی تلاش می کنیم پس باید دست در دست هم، برای رسیدن به هدف متعالی ساختن آینده ای بهتر و جامعه ای مانوس با کتاب تلاش کنیم.

وی افزود:  اجرای برنامه های خلاقانه فرهنگی و تلاش در جهت ارتقا شاخص های کتابخانه ای از مواردی است که انتظار می رود با هم فکری و هم افزایی و بهره گیری از تجربیات موفق یکدیگر شاهد تحقق آن در کتابخانه های شهرستان شهرکرد باشیم.
 در ادامه کبری حیدری، سرپرست اداره کتابخانه های شهرستان شهرکرد به تشریح برنامه های فرهنگی شهرستان بر اساس مناسبت های  پیش رو  پرداخت و برگزاری برنامه هایی همچون روایت گری، مسابقه کتابخوانی،  نشست های معرفی،نقد و رونمایی کتاب و نشستهای تخصصی کتابخوانی را از مهمترین برنامه های کتابخانه های عمومی شهرستان شهرکرد در مناسبت های آتی برشمرد.
حیدری همچنین تمرکز و رویکرد اصلی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهرکرد را بر تبلیغ فرهنگ مطالعه  و افزایش عضو فعال و امانت کتاب عنوان کرد.
در پایان این جلسه،مسئول حراست و کارشناس فرهنگی اداره کل و مسئولین کتابخانه های عمومی  به بیان دیدگاه های خود در خصوص چگونگی برگزاری هر چه بهتر برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان  پرداختند.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.