فهرست

يادداشت و پيام

شورای هماهنگی روابط عمومی های چهارمحال و بختیاری عنوان کرد؛

جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی است جهت آشنایی با فرهنگ اهل بیت(ع) از دریچه فاخر کتابخوانی

شورای هماهنگی روابط عمومی‌های چهارمحال و بختیاری با انتشار پیامی از خانواده بزرگ رسانه و روابط عمومی های استان جهت مشارکت و اطلاع رسانی شایسته یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان به مناسبت برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با انتشار پیامی از اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان جهت مشارکت فعال و اطلاع رسانی شایسته این رویداد بزرگ فرهنگی دعوت به عمل آورد. 

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

                            باید غبار صحن تو را طوطیا کنند                       آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند

برگزاری یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، اقدامی هوشمندانه جهت اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی است که در راستای تفقد و تعهدی مدبرانه به گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و معرفی کتاب‌های فاخر مرتبط با فرهنگ و سیره اهل بیت(ع) می پردازد.

شورای هماهنگی روابط عمومی های استان چهارمحال و بختیاری، برگزاری این رویداد فاخر فرهنگی را فرصتی مغتنم جهت آشنایی با فرهنگ اهل بیت(ع) و فرهنگ رضوی از دریچه فاخر کتابخوانی در بین آحاد مردم شریف کشور بالاخص در بین خانواده ها و قشر جوان می داند. 

لذا ضمن تقدیر و تشکر از مجریان و برگزارکنندگان این رویداد فاخر فرهنگی و اعلام همراهی و همدلی در برگزاری این جشنواره، از خانواده بزرگ رسانه و روابط عمومی‌های استان جهت مشارکت فعال و اطلاع رسانی مناسب این جشنواره به خانواده‌ها در ایام شیوع ویروس کرونا در میهن اسلامی‌مان دعوت به عمل می آورد.