فهرست

تازه‌ترين اخبار

مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری؛ 

برکت و آرامش زندگی، ره‌آورد انجامِ کارِ با اعتقاد است

جلسه کاری اداره‌کل کتابخانه‌‌های عمومی استان با هدف افزایش تعاملات و تبادل تجربیات در دل طبیعت و در فضایی صمیمانه برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، نخستین جلسه کاری این اداره‌کل با کتابداران استان در سال جاری، روز پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه در فضایی متفاوت و در دل طبیعت، با حضور احمد فرهادی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان؛ کتابداران، مسئولین کتابخانه‌ها، روسای ادارات کتابخانه‌های شهرستانها و کارشناسان ستاد استان در محل مجتمع رفاهی تفریحی کوثر شهرستان سامان، با هدف افزایش تعاملات و تبادل تجربیات برگزار شد.
در این برنامه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ضمن تبریک ایام دهه کرامت، میزبانی موفق کتابخانه‌ها از جشنواره کتابخوانی رضوی را توفیقی دانست که تداوم آن در نهاد ناشی از ارادت پاک کتابداران به حضرت رضا(ع) است و بیان کرد: که ان‌شاالله در خلال این نشست کاری، همکاران تجربیات موفق خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند تا زمینه حضور حداکثری اقشار مختلف در این جشنواره فراهم گردد.

وی کسب دانش، مهارت افزایی، داشتن انگیزه خدمت و اعتقاد به کار را از عواملی دانست که موجب افزایش کارایی افراد می‌گردد و اظهار داشت: خداوند را شاکریم که همکارانی توانمند در کنار خود داریم که با مدارج بالای علمی، به دوستداران کتاب خدمات‌رسانی می‌کنند و ما نیز در تلاشیم با برگزاری دوره‌های آموزشی، مهارت همکاران در زمینه‌های مختلف را افزایش دهیم.

فرهادی در ادامه‌ی سخنان خود، رضایت‌مندی مردم از خدمات را، انگیزه بخش عنوان کرد و بیان داشت وقتی کاری با اعتقاد انجام شود نتایج خوبی را حاصل می کند که رضایت بنده خدا و خالق بی‌نیاز را در پی دارد و برکت و آرامش زندگی ره‌آورد همین رفتار است.

تشریح شاخصهای ارزشیابی، افزایش سرانه عضو و امانت و استفاده از ظرفیت مراکز فرهنگی در پیشبرد اهداف کتابخانه‌ها از دیگر مباحثی بود که مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در این نشست صمیمانه با همکاران به آن پرداخت.

گفتنی است برگزاری مسابقات مفرح ورزشی، گپ و گفت صمیمانه کتابداران با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و پرسنل ستاد و تشریح سیره و منش حضرت رضا(ع) توسط حجت‌الاسلام رئیسی، مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه ساز استان از جمله حاشیه‌های این نشست بود. 

 
 
عكس های مرتبط :