فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف حمایت از كسب و كارهاي كوچك انجام شد؛

بر پایی نمایشگاه عرضه محصولات خانگي در کتابخانه پروین اعتصامی یانچشمه

نمایشگاه محصولات خانگي با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در کتابخانه پروین اعتصامی یانچشمه افتتاح شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختياري، به مناسبت میلاد با سعادت آقا علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) و با هدف حمایت از كسب و كارهاي كوچك، نمایشگاه محصولات خانگي با حضور زهرا حبیبی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری؛ سیاوش سلیمانی، رئیس شورای اسلای استان؛ امیر حاجیلو، بخشدار بخش شیدا؛ عبدالرضا نصیریان، شهردار یانچشمه؛ حجت الاسلام صفری، امام جماعت این شهر؛ محمود بهارلوئی، عضو شورای اسلامی شهر؛ احمد پایاب، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بن و جمعي از بانوان هنرمندِ صاحب مشاغل خانگي در محل کتابخانه پروین اعتصامی یانچشمه برپا شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری در بازدید از این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای ارائه و عرضه محصولات خانگي، بومي و محلی و زمینه‌ای برای برقراری ارتباط و تعامل بیشتر با دیگر نقاط استان جهت شناخت توانمندی هنرمندان و حفظ صنایع، هنر و میراث کهن مناطق مختلف است.

وی تهيه بانك اطلاعاتي از بانوان علاقمند و توانمند را اولين گام ضروري جهت حمايت و توسعه كسب و كارهاي كوچك دانستند.

در ادامه رئیس شورای اسلای استان نیز بیان داشت: توسعه کسب و کارهای خانگی در حقیقت توسعه اشتغال پایدار را در جامعه به دنبال دارد و امنیت شغلی را در بین افراد جامعه و به خصوص بانوان افزایش می دهد.

امیرحاجیلو، بخشدار بخش شیدا نیز برپايي این نمایشگاه را کاری ارزشمند و گامی کوچک در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در خصوص رونق تولید و حمایت از آن، دانستند و خواستار تداوم این برنامه‌ها در کتابخانه‌های عمومی شد.

گفتنی است غرفه‌داران این نمایشگاه، اعضای فعال کتابخانه و بسیجیان این شهر هستند که بخش کوچکی از محصولات خود را در این نمایشگاه با قیمت مناسب عرضه  مي کنند.


 

عكس های مرتبط :