فهرست

اطلاعيه

 با اعلام دبیرخانه همایش بین‌المللی کتابخانه‌های عمومی و کسب‌وکارهای کوچک؛

مهلت ارسال مستندات «دومین جایزه ملی خدمات کتابخانه‌های عمومی» تمدید شد

با اعلام دبیرخانه دومین جایزه ملی خدمات کتابخانه های عمومی، مهلت ارسال مستندات بخش جایزه تا ۱۰ تیرماه ۱۴۰۲ تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، دبیرخانه «دومین جایزه ملی خدمات کتابخانه‌های عمومی: خدمات برای کسب‌وکارهای کوچک» از تمدید ۴۰ روزه مهلت ارسال مستندات بخش جایزه تا ۱۰ تیرماه ۱۴۰۲ خبر داد.

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و انجمن علمی ارتقای کتابخانه‌های عمومی ایران در دومین جایزۀ ملّی خدمات کتابخانه عمومی، مشوّق و قدردان خدماتی‌ هستند که به ارائه شیوه‌های نوآورانه‌ای برای کسب‌وکارهای کوچک در جوامع خود پرداخته‌اند؛ شیوه‌هایی که مبتنی بر تجربه‌گرایی، کارِ گروهی، خلاقانه و نوآورانه‌ی منتهی به کارآفرینی و اجرای طرح کسب‌وکار بپردازد. در این جایزه، آموزش‌محوری، ‌کارِ گروهی و جلب مشارکت اجتماعی، نوآوری، توانمندسازی گروه‌های خاص، برنامه‌محوری و برآمدمحوری، الگوپذیری و تقویت کسب‌وکارهای محلی و بومی از معیارهای مهم ارزیابی‌ است.

گفتنی است، جایزه ملی خدمات کتابخانه‌های عمومی از رویدادهای جنبی همایش بین‌المللی کتابخانه‌های عمومی است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه به تارنمای همایش بین‌المللی کتابخانه‌های عمومی و کسب‌وکارهای کوچک به نشانی conf2.ipla.ir مراجعه کنند.

مهلت ارسال مستندات «دومین جایزه ملی خدمات کتابخانه‌های عمومی» تمدید شد