فهرست

تبريك

پیام تبریک سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری با صدور پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، احمد فرهادی سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان با صدور پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به کلیه تلاشگران این عرصه تبریک و تهنیت گفت. متن پیام احمد فرهادی بدین شرح است:

بسمه تعالی

روابط عمومی ها در بستر فرهنگ ایران اسلامی به عنوان خردمندان اهل معرفت با الهام از زیبایی‌های معنوی و دانش ارتباطات و به لطف فناوری‌های معاصر، دست به آفرینش‌ ارتباطی شگرف و سازنده می زنند که طراوت و بالندگي سازمان ها وجامعه را در پی دارد. در این دوران، همت مضاعف و تلاش و کوشش، انسانی‌ترین و فاخرترین نحوه‌ حضور روابط عمومی ها در عرصه‌ فرهنگ این مرز و بوم مهربان است.

اهمیت و جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌هایی متعهد، مجرب، امانتدار، هوشمند و کاردان وابسته است.

به مناسبت فرارسیدن روز روابط عمومی فرصت را مغتنم شمرده،این روز را خدمت مدیرکل محترم روابط عمومی و امور بین الملل نهاد کتابخانه های عمومی کشور ومجموعه همکاران تلاشگر ایشان در نهاد مرکزی و استانها و تمامی تلاش‌گران و کوشندگان این طریق پُر پیچ و خم و دشوار به ویژه همکار عزیزمان سرکار خانم حیدری، صمیمانه تبریک عرض نموده و ضمن تقدیر از تلاشهای تحسین برانگیز تمامی بلند همتانی که در خصوص ارتباط سازنده مردم با کتاب تلاشی ستودنی دارند، از خداوند قادر بلندمرتبه برای تمامی عزیزان، موفقیت و استقامت در راه خدمت رسانی مسالت می نمایم.