فهرست

تبريك

پیام تبریک مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان به برگزیده سومین رویداد ملی داستان حماسی کشور

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان طی پیامی کسب «رتبه برتر در سومین رویداد ملی داستان حماسی کشور» را به احسان قائدی تبریک گفت. متن پیام احمد فرهادی بدین شرح است:

برادر گرانقدر جناب آقای احسان قائدی 
سلام علیکم


     بی تردید توسعه و ترویج سطح فرهنگی و معرفتی جامعه ، جز در سایه ایمان، اراده و تلاش همه جانبه دوستداران صدیق فرهنگ، میسر نخواهد بود.             
بدین‌وسیله با کمال مسرت کسب «رتبه برتر در سومین رویداد ملی داستان حماسی کشور» را که ناشی از قلم شیوا، همت والا ، دغدغه مندی شما در عرصه فرهنگ و عرق ملی به میهن پاک اسلامی‌مان است، صمیمانه تبریک عرض می‌کنم. دوام توفیقات شما عزیزِ بزرگوار را، در پرتو رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از خداوند متعال مسالت دارم.
                                                                                       
 
احمد فرهادی بابادی
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان

گفتنی است در  دومین رویداد سالانه هنر حماسی که چهارم خردادماه سال جاری در آرامگاه فردوسی برگزار شد و برگزیدگان سومین رویداد داستان حماسی نیز معرفی شدند که بر اساس نظر هیات داوران، در بخش داستان کوتاه ۵ اثر به عنوان رتبه‌های برتر انتخاب و احسان قائدی از استان چهارمحال و بختیاری نیز با داستان «دلارام» از برگزیدگان این بخش شد.