فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛

حضور فرماندار شهرستان اردل در کتابخانه شهید باهنر و  اجرای طرح « درخت یاری»

 همزمان با سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، فرماندار و مسئولین شهرستان اردل ضمن حضور کتابخانه شهید باهنر و  تقدیر از عملکرد کتابداران در  طرح « درخت یاری» مشارکت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، محمود کیانی، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اردل؛ سلیمان بهمنی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان؛ قاسم همتی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ شیروان خسروی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان و جمعی از مسئولین محلی با حضور در کتابخانه عمومی شهید باهنر این شهر و مشارکت در اجرای طرح «درخت یاری» سالروز تأسیس نهاد را گرامی داشتند.

در این مراسم سمیه اسماعیل زاده، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اردل ضمن تشکر از حضور و مشارکت مدیران و مسئولین و علاقه مندان به کتاب در طرح کتابخانه گردی و اجرای طرح «درخت یاری» اظهار داشت: این طرح فرصت مغتنمی جهت آشنایی عموم مردم با ظرفیت های فرهنگی عمده موجود در کتابخانه های عمومی است و ان شاا.. شاهد مشارکت حداکثری مردم و مسئولین در برنامه های متنوع فرهنگی کتابخانه ها در بسترهای مختلف باشیم.

در ادامه مراسم محمود کیانی، فرماندار شهرستان اردل ضمن گرامیداشت سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی گفت: اجرای طرح کتابخانه گردی موجب آشنایی بیشتر مردم و مسئولین با کتاب و نقش‌آفرینی‌های کتابخانه ها در عرصه‌های مختلف خواهد شد لذا با توجه به جایگاه و تأثیر غیر قابل انکار کتابخانه ها در ارتقا همه جانبه جامعه، شایسته است همه مردم و مسئولین حضوری فعال در کتابخانه ها داشته باشند و در برنامه های فرهنگی کتابخانه ها بیش از پیش شرکت کنند.

غرس 10 اصله نهال با نام شهداء سلامت و فرهیختگان برجسته توسط فرماندار و مسئولین محترم شهرستان اردل، معرفی  کتاب «سردار بی بی مریم بختیاری، سردار آزادگی» نوشته پریچهر سلطانی زراسوند توسط رقیه صالحی، شاهنامه خوانی توسط درسا رئیسی و اهداء کارت رایگان عضویت به شرکت کنندگان در این مراسم، از دیگر برنامه‌های پویش کتابخانه گردی در کتابخانه عمومی شهید باهنر اردل بود.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ