فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوریت حل مشکل ساختمان کتابخانه ولیعصر (عج) باباحیدر انجام شد؛

سفر یک روزه سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری به شهرستان فارسان

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری ضمن سفر به شهرستان فارسان از ساختمانهای پیشنهادی جهت ایجاد کتابخانه در شهرهای باباحیدر و فیل آباد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، احمد فرهادی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان روز چهارشنبه 12 خرداد ماه با هدف پیگیری حل مشکل ساختمان کتابخانه ولی عصر(ع) باباحیدر و ارتقا شاخص های کتابخانه ای به شهرستان فارسان سفر کرد.

در این بازدید که محسن میراحمدی، رئیس شورای اسلامی شهر باباحیدر؛ رقیه جهانبازی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فارسان و جمعی از کارشناسان ستاد کتابخانه های عمومی استان نیز حضور داشتند سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان مناسب سازی فضاهای کتابخانه ای و تأمین مکانی آرامبخش و در شأن ِ دوستداران کتاب را از جمله اهدافی عنوان کرد که به واسطه انتقال کتابخانه ولی عصر(عج) به ساختمانی مناسب محقق خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، ضمن تشکر از همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، جهت اعلام آمادگی برای واگذاری ساختمان فرهنگسرای باباحیدر به اداره کل کتابخانه های عمومی استان گفت: انجام روال اداری مربوط به ساختمان فرهنگسرا، در صورت برخورداری از شرایط مناسب جهت استقرار کتابخانه و اخذ تأییدیه های لازم در دستور کار این اداره کل قرار خواهد گرفت.

بازدید از زمین پیشنهادی شورای اسلامی شهر برای احداث کتابخانه در شهر باباحیدر و ساختمان معرفی شده خیرین فیل آبادی، جهت ایجاد کتابخانه از دیگر مواردی بود که در سفر یک روزه سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان انجام شد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ