فهرست

اخبار شهرستان‌ها

فرماندار شهرستان بِن؛

جشنواره كتابخواني رضوي موجب تقويت بنيه علمي و اعتقادي افراد می شود

فرماندار شهرستان بِن جشنواره كتابخواني رضوي را فرصتی گرانبها جهت تقويت بنيه علمي، اعتقادي و ضامن رشد اخلاقي و فكري خانواده ها دانست.

كيانوش نادري، فرماندار شهرستان بِن در گفتگو با روابط عمومي اداره‌كل كتابخانه هاي عمومي چهارمحال و بختياري ضمن اشاره به اهمیت جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: در يك جامعه هيچ تحول و پيشرفتي اتفاق نمي افتد مگر آنكه مردم آن جامعه از نظر اطلاعات، خود را غني كرده باشند؛ موفقيت يك جامعه در تمام حوزه هاي فرهنگي، سياسي،‌ اقتصادی و... درگرو اهتمام جدي مردم و مسئولين به فراگيري علم و دانش است؛ بي شك در ايران عزیز اسلامي اين رشد و بالندگي توام با فرهنگ غنی ديني است كه مي‌تواند گره گشاي بسياري از مسائل فرهنگي ما باشد و قطعا توجه به سيره ائمه معصومين(ع) ياريگر و چراغ راه همه ما در اين دنياي مدرن و ماشيني خواهد بود.

رئيس انجمن كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان بِن افزود: فضاي كرونايي هرچند در تمامي حوزه‌ها تهديد جدي بوده و هست، لیكن ماندن در خانه براي افراد وقت شناس و علاقمند، فرصتي ایجاد کرد تا با پرداختن به مطالعه، سطح علمي، اطلاعاتي و اعتقادي خود را ارتقا بخشند.

نادری افزود: خوشبختانه امروزه در کنار خدمات حضوری کتابخانه ها شاهد فعاليت‌هاي این واحد تأثیرگذار فرهنگی در فضاي مجازي هستيم و تلاش کتابداران در اين شرايط در حالی که خدمات فرهنگی خود را بصورت مستمر و با اجراي برنامه هاي متنوع در فضاي مجازي از مردم دريغ نكردند اقدامی قابل ستایش است. 

فرماندار شهرستان بِن اذعان داشت: يكي از برنامه‌هاي خوب و تاثيرگذار در اين خصوص جشنواره کتابخوانی رضوي می باشد كه بحمدالله يازدهمین دوره آن از سوي نهاد كتابخانه هاي عمومي و به همت فعالين حوزه كتاب و كتابخواني درحال برگزاري است كه با توجه به اجراي باشكوه و موفق اين جشنواره در سالهاي اخير و بازخورد مثبت آن در زندگي مردم، از کلیه افراد، دوستداران فرهنگ و محبان اهل بیت(ع) دعوت مي‌كنم با شركت در اين جشنواره ضامن رشد فرهنگي،‌ علمي و تقويت بنیه اعتقادي خانواده‌های خود باشند.
نسخه قابل چاپ