فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت دهه مبارک فجر انجام شد؛

دیدار سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری با خانواده شهید علی طاهری 

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان ضمن سفر به شهرستان کیار با خانواده شهید مدافع حرم «شهید علی طاهری» دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، احمد فرهادی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان همزمان با دهه مبارک فجر، ضمن سفر به شهرستان کیار و حضور در روستای سرتشنیز با خانواده شهید مدافع حرم «شهید علی طاهری» دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که مصطفی انصاری، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کیار و جمعی از کارشناسان ستاد استان نیز حضور داشتند، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان، امنیت و آرامش موجود در جامعه را مدیون خون شهدا و جان‌برکفانی دانست که غیورانه در مقابل دشمن ایستادند و چشم خود را بر بسیاری از خوشی های دنیوی بستند تا هم وطنانشان از آسایش و امنیت برخوردار باشند.

در ادامه برادر شهید به بیان نحوه شهادت و آرمانهای اعتقادی این شهید والا مقام اشاره کرد و بیان داشت: برادر شهیدم انسانی متواضع، مهربان و دوستدار اهل بیت(ع) بود و مخلصانه در راه تحقق آرمانهای والای امام راحل(ره) و انقلاب تلاش می کرد و رسیدن به درجه رفیع شهادت را آرزوی خود می دانست تا در نهایت در راه دفاع از حریم حضرت زینب(س) به خیل کاروان شهدا پیوست.

در ادامه مادر شهید طاهری ضمن بیان ویژگی های اخلاقی این شهید به ذکر خاطراتی از مهربانی و عطوفت فرزند شهیدش نسبت به پدر و مادر و سایر اعضای خانواده پرداخت.

در پایان این دیدار سرپرست و هیئت همراه ضمن حضور در گلزار شهدای روستای سرتشنیز با آرمانهای والای شهدا و امام راحل (ره) تجدید میثاق کردند.

گفتنی است شهید علی طاهری در تاریخ 1347/۰۴/19 در روستای سرتشنیز از توابع شهرستان کیار و در خانواده ای متدین به دنیا آمد و در تاریخ 1395/1/10 در عملیات دفاع از حرم حضرت زینب (س) به درجه شهادت رسید.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ