فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با همکاری اداره بهزیستی شهرستان اردل برگزار شد؛

کارگاه آموزش مهارت های زندگی توسط کتابخانه بابک اسدی آلیکوه

با همکاری اداره بهزیستی شهرستان اردل کارگاه آموزشی مهارت های زندگی به همت کتابخانه بابک اسدی آلیکوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال بختیاری،کارگاه آموزش مهارت های زندگی توسط کتابخانه بابک اسدی آلیکوه با همکاری اداره بهزیستی شهرستان اردل برگزار شد.
 
مژگان مرادی، مسئول کتابخانه بابک اسدی آلیکوه در این خصوص گفت: آموزش یکی از استراتژی‌های مهم برای دستیابی به سرمایه انسانی است، به همین منظور تصمیم گرفتیم با همکاری اداره بهزیستی شهرستان اردل و با استفاده از کارشناسان مجرب این سازمان، کارگاه‌های متنوعی را با هدف توانمند سازی خانواده ها برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اختلالات رفتاری و ارتقاء سطح سلامت و بهداشت روان برگزار کنیم. 

وی افزود: یکی از سرفصلهای برگزاری این کارگاه ها مبحث ازدواج است که با توجه به اهمیت آن، مستلزم کسب بینش و آگاهی است و در این کارگاه آموزشی به دنبال تقویت مهارت‌های زندگی و آموزش های پیش از ازدواج و انتخاب همسر هستیم که با توجه به استقبال صورت گرفته، این کارگاه همچنان به صورت هفتگی در کتابخانه برگزار خواهد شد.

گفتنی است کتابخانه بابک اسدی آلیکوه تنها کتابخانه روستایی شهرستان اردل است که با تعداد  منبع 7196 در این روستا در حال ارائه خدمت می باشد.

 

عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ