فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به منظور پیشبرد هر چه بهتر امور انجام شد؛

دیدار سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری با فرماندار جدید  شهرستان بروجن 

سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری به منظور برنامه ریزی جهت پیشبرد هر چه بهتر امور با فرماندار جدید  شهرستان بروجن دیدار و گفتگو کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، احمد فرهادی، سرپرست اداره‌کل کتابخانه های عمومی استان به همراه بهجت ربیعی، سرپرست کتابخانه‌های عمومی شهرستان بروجن و جمعی از کارشناسان، با هدف برنامه ریزی جهت پیشبرد هر چه بهتر امور و بررسی وضعیت و مشکلات کتابخانه ها با فتاح کرمی، فرماندار جدید شهرستان بروجن دیدار و گفتگو کردند.

 در این جلسه سرپرست کتابخانه های عمومی استان ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای فرماندار جدید این شهرستان، به نقش انجمن کتابخانه های عمومی در هدف گذاری صحیح و دستیابی به اهداف اشاره و اظهار امیدواری کرد که با برگزاری منظم جلسات انجمن و همت بلند اعضا، شاهد افزایش سرانه‌های کتابخانه‌ای در شهرستان بروجن باشیم.  

در ادامه فرماندار شهرستان بروجن گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی را یکی از راه حل های برون رفت از مشکلات و رسیدن به تعالی فرهنگی و موفقیتهای اجتماعی عنوان کرد و بیان داشت: مقوله فرهنگ از مباحثی است که تلاش در آن نیاز به تلاشی خستگی ناپذیر دارد چرا که نتایج تلاشها زمان بر و با گذشت زمان قابل مشاهده است. 

فتاح کرمی، ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری هرچه بیشتر با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، ایجاد المانهای شهری با موضوع کتاب را از نخستین قدمهایی دانست که در سال جاری جهت بیان اهمیت کتابخوانی و یادآوری آن به مردم، در شهرستان بروجن شروع خواهد شود.

سپس بهجت ربیعی، سرپرست کتابخانه های عمومی شهرستان به بیان گزارشی از وضعیت کتابخانه های تحت پوشش و طرح مشکلات و موانع پیش رو پرداخت و خواستار حمایت فرماندار جهت پیشبرد هر چه بهتر امور و رفع موانع موجود شد.

اهدا ابلاغ فرماندار به عنوان «رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بروجن» پایان بخش این نشست بود.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ