فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با بزرگداشت هفته معلم؛

نشست خاطره گویی معلمان بازنشسته توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجن برگزار شد 

ویژه برنامه نشست خاطره گویی معلمان بازنشسته ، همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، ویژه برنامه نشست خاطره گویی معلمان بازنشسته ، همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم همراه با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی با حضور معلمان و جمعی از دوستداران کتاب به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجن و به میزبانی کتابخانه شهید منتظری برگزار شد.

در ابتدای این برنامه بهجت ربیعی، سرپرست کتابخانه‌های عمومی شهرستان بروجن ضمن تبریک هفته معلم و  بیان ارزش و جایگاه معلم به ارائه توضیحاتی کوتاه درباره فعالیتهای بخشهای مختلف کتابخانه های شهرستان پرداخت و خواستار تداوم حضور و ارتباط بیش از پیش اساتید و معلمین با کتابخانه‌ها شد. 

در این نشست علی رسولی و اردشیر طالب پور از معلمان پیشکسوت علاوه بر بیان خاطراتی از دوران تدریس، اشعاری از مرحوم حیدرعلی طالب پور، شاعر گرانقدر بروجنی را قرائت کردند.  
          
ایرج طاهری، محمود احمدی، عبدالرضا شکیب، حبیب الله صابریان و قربانعلی مرادی جمعی دیگر از معلمان بازنشسته و ادیب حاضر در این نشست بودند که به قرائت اشعاری در شأن معلم و بعضا به گویش محلی پرداختند.

معرفی کتاب «حجاب» نوشته استاد شهید مرتضی مطهری، توسط لیلا حیدری و کتاب «استاد عشق: زندگینامه پروفسور محمود حسابی»  نوشته ایرج حسابی، توسط راضیه جوادپور از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این نشست بود.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ