فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف بررسی وضعیت کتابخانه‌ها انجام شد؛ 

سفر یک روزه سرپرست کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری به شهرستان خانمیرزا

سرپرست کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری به منظور بررسی وضعیت کتابخانه‌های عمومی شهرستان خانمیرزا و رای زنی جهت افزایش سرانه فضای فیزیکی، با فرماندار جدید این شهرستان و شهردار آلونی دیدار و گفتگو کرد. 

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، احمد فرهادی، سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان به همراه مهدی شیخی، سرپرست کتابخانه‌های عمومی شهرستان خانمیرزا و جمعی از کارشناسان،  با هدف بررسی وضعیت کتابخانه‌های عمومی و ایجاد کتابخانه در روستای مرادان و بخش ارمند با یدالله خالدی،  فرماندار جدید شهرستان خانمیرزا دیدار و گفتگو کرد. 

در این جلسه سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای فرماندار جدید این شهرستان، کتابخانه های عمومی را یکی از کانون‌های ارتقای فرهنگی جامعه عنوان کرد و افزود: توسعه کتابخانه‌ها و پیشرفت کتابخوانی، زمینه ارتقای شاخص‌های فرهنگی و اجتماعی در جامعه را فراهم خواهد کرد.

احمد فرهادی با اشاره به پایین بودن سرانه فضای فیزیکی کتابخانه‌ای در شهرستان خانمیرزا، خواستار حضور و مشارکت خیرین و حمایت مسیولین جهت توسعه کتابخانه در این شهرستان و رفع مشکلات موجود شد.

 سپس یدالله خالدی، فرماندار جدید شهرستان خانمیرزا با اشاره به تأثیر کتابخوانی در کاهش آسیبهای اجتماعی، ایجاد کتابخانه در این شهرستان  را ضروری دانست و جهت تحقق این مهم با بهره‌گیری از ظرفیت انجمن و سایر ظرفیتهای موجود در شهرستان اعلام آمادگی کرد.

در ادامه این سفر، سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان، با شهردار جدید شهر آلونی دیدار کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان و خواستار افزایش سطح  تعاملات و گسترش همکاری‌ها با اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خانمیرزا شد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ