فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف طراوت بخشی و تشویق نوسوادان به کتابخوانی انجام شد؛

اجرای طرح پیاده‌روی خانوادگی با شعار «ورزش، شادابی، کتاب» به همت اداره کتابخانه های شهرستان شهرکرد 

طرح پیاده‌روی خانوادگی با شعار «ورزش، شادابی، کتاب» با هدف طراوت بخشی و تشویق نوسوادان به کتابخوانی به همت اداره کتابخانه های شهرستان شهرکرد برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، طرح پیاده‌روی نوسوادان با شعار «ورزش، شادابی، کتاب» توسط اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شهرکرد و با همکاری اداره سواد آموزی آموزش و پرورش ناحیه دو شهرستان شهرکرد با حضور یاسر خسروی، معاون سوادآموزی استان؛ کبری حیدری، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شهرکرد؛ مهناز اسدیان، رئیس اداره سوادآموزی آموزش و پرورش ناحیه دو شهرستان شهرکرد؛ غلامحسین سلطانی، موسس مراکز یادگیری محلی؛ روشان حیدرپور، مدیر مرکز یادگیری محلی نوآوران شهرکرد و جمعی از آموزگاران و نوسوادان کتابخانه به میزبانی کتابخانه حافظ شهرکرد از مبدأ فرهنگسرای شهرکرد به مقصد این کتابخانه برگزار شد.

در این برنامه نوسوادان و آموزگاران پس از پیاده روی از کتابخانه حافظ بازدید کردند و با قسمت‌های مختلف این کتابخانه آشنا شدند و در ادامه کتاب «سفره ایرانی» از سری کتابهای نوسوادان  توسط  کتابداران و نوسوادان جمع خوانی شد.

 سپس در محیطی شاد نوسوادان مهمان صبحانه سالم اداره کتابخانه شهرستان شدند؛ فشار گیری و تست قند خون از شرکت کنندگان در این طرح توسط کارشناس سلامت پایان بخش این برنامه بود.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ