فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به همت اداره کتابخانه های شهرستان اردل؛

مراسم آغاز بکار طرح (مانا) در پیشگیری از آسیب های اجتماعی برگزار شد

به همت اداره کتابخانه های شهرستان اردل مراسم آغاز بکار طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان و زنان (مانا) در پیشگیری از آسیب های اجتماعی با همکاری اداره بهزیستی در کتابخانه شهید باهنر اردل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، در راستای امضای تفاهم نامه همکاری اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردل و اداره بهزیستی این شهرستان مراسم آغاز بکار طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان و زنان در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با حضور مرتضی انصاری، معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری؛ گلستان انصاری، سرپرست اداره بهزیستی؛ قاسم همتی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ سمیه اسماعیل زاده، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان اردل و تعدادی از نوجوانان و زنان اردلی در کتابخانه شهید باهنر این شهر برگزار شد.

سمیه اسماعیل زاده، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان اردل در این خصوص گفت: در طرح «مانا» شاهد آموزش نوجوانان و زنان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و آموزش شیوه تبدیل تهدیدات به فرصت، حساس‌سازی خانواده‌ها با استفاده از توانایی‌های نوجوانان و زنان هستیم.

وی توانمند سازی نوجوانان، احترام متقابل، حل مشکلات اجتماعی، اصول کار مشارکتی، مطالبه گری را از اهداف اجرای این طرح عنوان کرد.

 گفتنی است ثبت نام این طرح برای دو گروه هدف، 13تا 18 سال و 18 تا 30 سال آغاز شده است و با تکمیل ظرفیت ثبت نام 13 جلسه رایگان برای مخاطبان برگزار می شود. 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ