فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف بررسی رفع مشکلات کتابخانه های عمومی انجام شد؛

سفر یک روزه مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری به شهرستان بروجن

مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری با سفر به شهرستان بروجن مسائل و مشکلات کتابخانه‌های عمومی این شهرستان را بررسی و پیگیری کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، احمد فرهادی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و جمعی از کارشناسان با سفر به شهرستان بروجن ضمن دیدار با تعدادی از کتابداران این شهرستان، از نزدیک مسائل و مشکلات کتابداران و کتابخانه های عمومی این شهرستان را بررسی و پیگیری کردند.

در این سفر فرهادی، با حضور در شهر سفید دشت به همراه محمدحسین ایزدی، شهردار این شهر با حضور در کتابخانه علامه طباطبایی از نزدیک از مراحل انجام تعمیرات در این کتابخانه بازدید و در خصوص چگونگی پیشرفت بهتر کار با یکدیگر هم اندیشی و تبادل نظر کردند .

وی در ادامه از کتابخانه های شهید صدوقی فرادنبه، امام خمینی (ره) گندمان، شهید منتظری و محمدیه بروجن بازدید و مشکلات این کتابخانه ها را مورد بررسی قرار داد و ضمن دیدار با کتابداران این کتابخانه ها و قدردانی از تلاش آنها، بر لزوم تنوع بخشی و افزودن چاشنی خلاقیت به برنامه های فرهنگی کتابخانه ای، افزایش میزان امانت و عضو، زیباسازی فضای کتابخانه ها، استفاده از پتانسیل خیرین و دستگاه های مختلف در اجرای برنامه های فرهنگی تاکید کرد.

دیدار صمیمانه  با تعدادی از اعضای نوجوان و بزرگسال و اجرای برنامه های شعرخوانی و نقالی توسط کودکان از دیگر حاشیه های سفر مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری به شهرستان بروجن بود.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ