فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان؛

مراسم عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهدای روستای دستگرد امامزاده برگزار شد

همزمان با هفته دفاع مقدس مراسم عطر افشانی و غبار روبی گلزار مطهر شهدای روستای دستگرد امامزاده با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و  با همکاری دهیاری و شورای اسلامی این روستا برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، مراسم عطر افشانی و غبارروبی گلزار شهدای روستای دستگرد امامزاده با حضور احمد فرهادی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان؛ ایرج احمدی، رئیس شورای اسلامی روستای دستگرد امامزاده؛ عبدالله کاویانی، دهیار روستا؛ فضل‌الله محمدی، امام جماعت مسجد؛ محمدرضا احمدی، رئیس پاسگاه انتظامی دستگرد امامزاده  و سایر اعضای شورای اسلامی، خانواده معزز شهدا و ایثارگران و جمعی از اهالی روستا در محل گلزار شهدا برگزار شد.                      

در ابتدای این مراسم مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ضمن گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و پاسداشت خون شهدا گفت: شهدا با نثار جان خود درس‌های زیادی به ما آموختند و جایگاه ویژه ای نزد مردم دارا هستند و وظیفه همه ما تداوم راه آن بزرگواران است.                                                                                  
وی به اهمیت کتاب و کتابخوانی و لزوم ثبت و ضبط دلاورمردی‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس تأکید کرد و بیان داشت: تدوین آثاری در این خصوص محملی مناسب برای انتقال تجارب با ارزشی است که حاصل آن سربلندی ایران عزیز و حفظ وجب به وجبِ خاک مقدس آن بود و لازم است نسل آینده با تمام سختی های آن روزگار آشنا شوند.                                                                                                                   

این مراسم با سخنرانی امام جماعت مسجد و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی ادامه یافت و با عطرافشانی و گلباران مزار مطهر شهدا به پایان رسید.                                                       
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ