فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف گرامیداشت هفته ملی کودک انجام شد؛

میزبانی کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردل از کودکان با چاشنی شیرین کتاب  

کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردل در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و گرامیداشت هفته ملی کودک، با اجرای برنامه فرهنگی متنوع میزبان کودکان بودند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌ی‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری ، همزمان با فرارسیدن هفته ملی کودک، کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردل با هدف ترویج کتابخوانی، ایجاد شور و نشاط با بهره گیری از کتاب و ایجاد خاطره‌ای خوش از کتابخانه در ذهن کودکان، با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی پذیرای گلهای زندگی شدند.

کتابخانه بابک اسدی روستای آلیکوه و میزبانی از کودکان؛

مژگان مرادی، مسئول کتابخانه بابک اسدی آلیکوه، گفت: در هفته ملی کودک شاهد بازدید گروه زیادی از کودکان از کتابخانه بودیم و با برنامه آموزش کاردستی، مسابقه نقاشی، قصه گویی و عضویت رایگان کودکان از این گلهای زندگی میزبانی کردیم.


برگزاری جشن کودکانه در کتابخانه پژمان بختیاری دشتک؛
 
زهرا خیری، مسئول کتابخانه پژمان بختیاری دشتک از برگزاری جشن کودکانه در این کتابخانه خبر داد و افزود: با هدف گرامیداشت هفته کودک برنامه های متنوع فرهنگی با حضور کودکان برگزار شد که از جمله این برنامه ها می توان به اجرای نمایش عروسکی، قصه‌گویی از کتاب «بدن من مال خودم است» نوشته داگمار گایسلر، مسابقه رنگ آمیزی و جشن کودکانه اشاره کرد.


میزبانی گرم کتابخانه شهید باهنر اردل از کودکان؛
 
زینب ظفریان، مسئول کتابخانه شهید باهنر اردل نیز از برگزاری جشن کودکانه، بازدید کودکان از کتابخانه، مسابقه نقاشی، عضویت رایگان کودکان و قصه گویی از کتاب« قیچی که دنبال کار می گشت» نوشته منیره هاشمی توسط همکاران این کتابخانه در هفته ملی کودک خبر داد.


کتابخانه قیصر امین پور کاج میهمان مدارس مقطع ابتدایی در هفته جهانی کودک؛

محمد ظفری، سرپرست کتابخانه قیصر امین پور کاج نیز در هفته ملی کودک با حضور در مدارس ابتدایی به معرفی خدمات کتابخانه ،عضویت رایگان کودکان و برگزاری مسابقه نقاشی پرداخت.


گفتنی است شهرستان اردل دارای 4 باب کتابخانه عمومی می‌باشد که تمامی کتابخانه‌ها مجهز به بخش کودک هستند.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ