فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار؛

کاروان دانایی چهارمحال و بختیاری میهمان دانش آموزان گوجانی شد

کاروان دانایی چهارمحال و بختیاری همزمان با آغاز سی امین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار به شهر گوجان از توابع شهرستان فارسان رسید.

به گزارش روابط ‌عمومی اداره‌ی‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، به مناسبت سی امین دوره هفته کتاب ،کتابخوانی و کتابدار، کاروان دانایی با شعار «ماهمانیم که می‌خوانیم» با حضور علی‌بخش جهانبازی، شهردار گوجان؛ علی بزرگ‌نیا، معاون فرهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان؛ جعفر عباسی، رئیس شورای اسلامی این شهر؛ هادی نوروزی، سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فارسان و جمعی از کتابداران، میهمان نوجوانان دبیرستان محمدیه شهر گوجان شد.
 در این سفر پس از نواختن زنگ کتابخوانی توسط مسئولین، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فارسان با تبریک هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار گفت: مفتخریم که زنگ شروع سی‌امین دوره هفته کتاب با حضور کاروان دانایی در شهر گوجان نواخته شد و امیدواریم با همت مسئولین و خیرین گوجانی ، هر چه زودتر شاهد افتتاح کتابخانه عمومی در این شهر باشیم.
 در ادامه دانش آموزان با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی از جمله  دکلمه خوانی با موضوع شهدای دانش آموز حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، قصه‌گویی با گویش محلی، خوانش سرود با موضوع کتاب، شاهنامه‌خوانی و شرکت در مسابقه کتابخوانی، رسم میهمان‌نوازی را بجا آوردند.

در این سفر ضمن اهدای تعدادی کتاب به کتابخانه مدرسه، از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی و اجرا کنندگان برنامه های فرهنگی تقدیر شد. 
گفتنی است شهر گوجان از شهرهای بخش مرکزی شهرستان فارسان، در 35 کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری و از شهرهای فاقد کتابخانه عمومی استان محسوب می شود.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ