فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به میزبانی کتابخانه شهید صدوقی فرادنبه؛

آیین رونمایی از کتاب «فرزند پروری به سبک امروزی» برگزار شد

آیین رونمایی از کتاب «فرزند پروری به سبک امروزی» نوشته صدیقه علی‌میرزائی توسط کتابخانه عمومی شهیدصدوقی فرادنبه برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، آیین رونمایی از کتاب «فرزند پروری به سبک امروزی» نوشته صدیقه علی‌میرزائی با حضور زهره صمدی، بخشدار بخش مرکزی شهرستان بروجن؛ حجت‌الاسلام علوی‌اصل، امام جمعه شهر فرادنبه؛ بهجت ربیعی، سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بروجن؛ صدیقه علی‌میرزائی، نویسنده کتاب؛ سیدمهدی حسینی، رئیس پایگاه بسیج فرادنبه؛ قربانعلی ملک‌محمدی، رئیس اداره‌ی گاز؛ قدرت‌الله تکبند، مسئول نمایندگی ورزش و جوانان؛ رضا جهانی، مدیر بانک سپه شعبه‌ی مرکزی شهرستان بروجن و جمعی دیگر از مسئولین، فرهیختگان و اهالی ادب دوست شهر فرادنبه به میزبانی کتابخانه عمومی شهیدصدوقی فرادنبه برگزار شد.

در این نشست که با سخنرانی حجت‌الاسلام علوی‌اصل، امام جمعه فرادنبه در باب اهمیت کتاب و مطالعه و همچنین تربیت صحیح فرزندان خصوصاً در شرایط حساس کنونی جامعه، آغاز شد، کیخسرو زمانی، هنرمند و فعال در عرصه آموزش کودکان و نوجوانان به ایراد سخن پرداخت و در مورد کتاب فرزندپروری و تجربیات خود در این زمینه توضیحاتی ارائه داد.

در ادامه صدیقه علی‌میرزائی، نویسنده کتاب، در خصوص چرایی و چگونگی تألیف این کتاب گفت: این کتاب حاصل تجربیات من در رابطه با تربیت فرزندانم است و انگار این کتاب فرزند سومم بود که آن را پرورش داده‌ام.

 وی تصریح کرد: این کتاب برای والدین، مربیان، معلمان و همه کسانی که با کودکان در ارتباط هستند مفید بوده و راهکارهایی جهت ارتباط بهتر و مؤثرتر با نسل جدید در اختیارشان قرار می‌دهد.

رونمایی از این کتاب توسط بخشدار بخش مرکزی، جمعی از مسئولین و نویسنده کتاب پایان‌بخش این نشست بود.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ