فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان فارسان مطرح شد؛

ضرورت ایجاد برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت روز دانشجو و شب یلدا  

چهارمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان فارسان با هدف هم‌اندیشی جهت اجرای برنامه‌های فرهنگی مشترک و بررسی مسائل‌کتابخانه‌های عمومی شهرستان  فارسان، در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌ی‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، چهارمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان فارسان به ریاست سید هادی صالحی، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان فارسان و با حضور هادی نوروزی، سرپرست اداره‌ی کتابخانه‌های عمومی شهرستان؛ حامد پریزاد، بخشدار بخش مرکزی؛ شعبانعلی کاظمی، بخشدار بخش باباحیدر؛ ایرج ابراهیمی‌پاک، بخشدار بخش جونقان؛ اسفندیار امیریان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و سایر اعضاء حقیقی و حقوقی انجمن در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه فرماندار شهرستان فارسان ضمن تشکر از اجرای برنامه‌های هفته کتاب و کتابخوانی در سطح شهرستان و گرامیداشت روز بسیج مستضعفین به سخنان قابل تامل رهبر عظیم‌الشان انقلاب در دیدار با بسیجیان و تأکید ایشان بر ضرورت مطالعه اشاره کرد و افزود: تحولات دهه‌های اخیر نیاز به فهم و مطالعه دارد و کتابخانه‌های عمومی می‌توانند نقش سازنده‌ای در آگاهی رسانی عمومی و مقابله با امپراطوری رسانه‌ای غرب داشته باشند.

رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان فارسان بر ضرورت پیگیریِ برگزاری و اجرای مصوبات جلسات انجمن کتابخانه‌ها و همکاری بیش از پیش شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهرها با کتابخانه های عمومی تأکید کرد.

در ادامه هادی نوروزی، سرپرست اداره‌ی کتابخانه‌های عمومی شهرستان فارسان به گزارشی مصور در قالب پاورپوینت از فعالیت‌ها و خدمات کتابخانه‌های عمومی طی یکسال گذشته پرداخت و برنامه‌های پیش‌بینی شده‌ی کتابخانه‌ها به مناسبت روز دانشجو با استفاده از ظرفیت دانشگاه‌های سطح شهرستان و همچنین برنامه شب یلدا همزمان با ایام فاطمیه را تشریح کرد و خواستار همکاری جهت برگزاری هرچه شایسته‌تر این برنامه‌ها شد.
 
در پایان جلسه هر یک از اعضای انجمن به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در خصوص دستور جلسه پرداختند و نهایتا بندهایی جهت اجرا مصوب شد.


 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ