فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی؛

کتابخانه های شهرستان اردل در شب یلدا میزبان دوستداران کتاب  شدند

کتابخانه های عمومی  شهرستان اردل همزمان با فرارسیدن شب یلدا با برگزاری برنامه های فرهنگی با محوریت کتاب میزبان دوستداران کتاب  شدند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردل همزمان با شب یلدا با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی لحظات شادی را برای دوستداران کتاب در کنار یار مهربان رقم زدند.

از برگزاری محفل ادبی تا نمایش نامه خوانی توسط کتابخانه شهید باهنر اردل

زینب ظفریان، مسئول کتابخانه شهید باهنر اردل در این خصوص گفت: همزمان با شب یلدا برنامه‌های فرهنگی متنوعی شامل ویژه برنامه محفل ادبی« ایلیار»،  جلسات مطالعاتی از کتابهای بیهقی با حضور شاعران و نویسندگان شهرستان، برگزاری نشستهای شاهنامه‌خوانی، قصه گویی، اجرای نمایش از کتاب «جزیره ای که نهنگ بود» و  برگزاری جشن محفل قرآنی ویژه اعضای کودک به همت کتابداران این کتابخانه برگزار شد. 


کتابخانه بابک اسدی آلیکوه به مناسبت شب یلدا میهمان مدارس ابتدایی روستا شد

مژگان مرادی، مسئول کتابخانه بابک اسدی آلیکوه گفت: همزمان با بلندترین شب سال این کتابخانه با برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی، پذیرای اعضا و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی بود. برگزاری نشست کتاب‌خوان مدرسه ای ویژه شب یلدا در مدرسه ابتدایی شهید قاسم مختاری،کارگاه آموزشی ساخت کاردستی طرح هندوانه و انار به مناسبت شب یلدا در مهدکودک دنیای شادی و مسابقه نقاشی در مدرسه ابتدایی حضرت زهرا(س) از جمله برنامه هایی بود که به مناسبت شب یلدا توسط این کتابخانه روستایی برگزار شد.

جشن شب یلدا برای کودکان به میزبانی کتابخانه پژمان بختیاری دشتک

زهرا خیری، مسئول کتابخانه پژمان بختیاری دشتک از برگزاری برنامه های شاد و متنوع به مناسبت بلندترین شب سال در این کتابخانه خبر داد و افزود: برگزاری جشن ویژه شب یلدا در مدرسه خیریه بابایی، نشست شعرخوانی از کتاب « کارخونه ساخت ایران» اثر ناصر کشاورز، برگزاری نشست کتاب‌خوان در دبستان شهید بارانی و نشست قصه گویی از کتاب « صدا میاد صدا میاد این صدا از کجا میاد» اثر رودابه حمزه ای و آموزش کاردستی در مهدکودک آفتاب شهر دشتک از جمله برنامه های برگزار شده به مناسبت شب یلدا توسط این کتابخانه  بود.گفتنی است شهرستان اردل دارای  4 کتابخانه در بخش مرکزی شهرستان می باشد که به علاقمندان ارائه خدمت می نمایند.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ