فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در آستانه نوزدهمين سالروز تاسيس نهاد برگزار شد؛

تور کتابخانه گردي و نشست مطالبه‌گري فرهنگي از مسئولان در کتابخانه عمومي ملاصدرا فرخشهر

در آستانه نوزدهمين سالگرد تاسيس نهاد کتابخانه‌هاي عمومي کشور، نشست مطالبه‌گري فرهنگي از مسئولان بخش فرخشهر همزمان با تور کتابخانه گردي در کتابخانه عمومي ملاصدرا فرخشهر برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي اداره‌کل کتابخانه‌هاي عمومي چهارمحال و بختياري، با هدف آشنايي بيشتر مسئولان با فعاليت هاي صورت گرفته در کتابخانه هاي عمومي و ايجاد ارتباط موثر با ديگر دستگاه‌ها در اجراي برنامه‌هاي فرهنگي، تور کتابخانه گردي و نشست مطالبه گري فرهنگي با حضور حجت الاسلام محمدرضا جعفري، امام جمعه فرخشهر؛ آرش خرميان، بخشدار بخش فرخشهر؛ ايرج احمدي، رئيس شوراي اسلامي بخش؛ امير بني طالبي، سرپرست اداره کتابخانه هاي عمومي شهرستان شهرکرد؛ کورش نيکنام، سرپرست بيمارستان امام علي(ع)؛ ستوان يکم محمد حيدري، مسئول پليس راهور فرخشهر؛ دهياران و مسئولان ادارات بخش، کارشناسان و نمايندگان روساي دانشگاه‌هاي شهر فرخشهر و ساير اقشار مردم به ميزباني کتابخانه ملاصدرا برگزار شد.
در اين نشست حجت الاسلام جعفري، امام جمعه شهر فرخشهر ضمن بيان فوايد مطالعه، کتاب خوب را بهترين مصاحب و همنشين انسان در وقت تنهايي و اوقات فراغت دانست و خواستار حضور بيش از پيش مردم و تداوم حضور مسئولين در کتابخانه‌هاي عمومي شد.

در ادامه آرش خرميان، بخشدار بخش فرخشهر، ضمن تقدير از خدمات و فعاليت‌هاي صورت گرفته در کتابخانه هاي عمومي از روساي ادارات خواست تا نسبت به عضويت خود و کارکنان شان در کتابخانه ها اقدام و در راستاي توسعه فرهنگ مطالعه و اجراي برنامه هاي فرهنگي مشترک همکاري لازم با کتابخانه‌هاي عمومي بخش را داشته باشند.

 
در ادامه اين نشست با توجه به نزديکي سالروز بزرگداشت حکيم نظامي گنجوي ، خوانش اشعار، معرفي شخصيت و نقد و بررسي آثار نظامي با حضور دکتر مظاهر نيکخواه برگزار شد. 

بازديد از قسمت هاي مختلف کتابخانه، آشنايي با خدمات جديد کتابخانه ها از جمله تالار محققان و کاشت نهال در محوطه کتابخانه به مناسبت روز درختکاري از بخش هاي ديگر اين برنامه بود.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ